Váš reklamní servis


Na tomto webu je téměř 4000 perokreseb. Pokud jste narazili na takovou, která by vás potěšila například na tričku, hrníčku, mikině..., stačí přejít na náš e-shop a vyplnit objednávku (velikost, barvu trička, adresu...). Do poznámky vložit odkaz na poptanou ilustraci která je na těchto stránkách a není zařazena na e-shopu. Cena bude stejná jako položka na e-shopu.


 Odkaz na e-shop je vendyshop.cz 
 

New Holland T7

Perokresba © Miroslav Vomáčka, A4, 10/2023

Traktor New Holland T7 je výkonný a spolehlivý stroj, který nabízí mnoho výhod pro zemědělce. Některé z nich jsou:

- Vysoká úroveň komfortu a bezpečnosti pro řidiče, díky prostorné kabině, ergonomickému ovládání a pokročilému systému odpružení.
- Široká škála možností nastavení a přizpůsobení, včetně volby mezi čtyřmi typy převodovek, různými velikostmi kol a pneumatik, a různými typy hydraulických čerpadel a ventilů.
- Vynikající hospodárnost provozu a snížení emisí, díky modernímu motoru s technologií ECOBlue™ HI-eSCR 2, který splňuje normy Stage V.
- Snadná integrace s inteligentními zemědělskými systémy, jako je ploughing guidance, section control, variable rate application a další, díky integrovanému displeji IntelliView™ IV a systému ISOBUS III.

text: Ai

Perokresbu můžete najít na www.vendyshop.cz

vendyshop.cz

Foto: 
New Holland T7 - perokresba M. Vomáčka
New Holland T7 - perokresba M. Vomáčka
Třída/značka: 

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

baba
Revolver, pistole, kolt
Revolver
Jemnice
Hlína - kostel svaté Kunhuty
Hlína - kost...
velikonoční pes koledník ;)
velikonoční...
Rybář Radek
Radek


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.