Váš reklamní servis


Na tomto webu je téměř 4000 perokreseb. Pokud jste narazili na takovou, která by vás potěšila například na tričku, hrníčku, mikině..., stačí přejít na náš e-shop a vyplnit objednávku (velikost, barvu trička, adresu...). Do poznámky vložit odkaz na poptanou ilustraci která je na těchto stránkách a není zařazena na e-shopu. Cena bude stejná jako položka na e-shopu.


 Odkaz na e-shop je vendyshop.cz 
 

Karel Schwarzenberg - perokresba

Karel Schwarzenberg (* 10. prosince 1937, Praha) – v němčině celým jménem Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von und zu Schwarzenberg – je potomek šlechtického rodu Schwarzenbergů a politik. Od roku 2009 je předsedou strany TOP 09, od května 2010 poslancem Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a od července téhož roku 1. místopředsedou vlády a ministrem zahraničních věcí v Nečasově kabinetu. Bydlí v Sýkořici v okrese Rakovník.
V minulosti pracoval jako vedoucí kanceláře prezidenta Václava Havla, byl ministrem zahraničních věcí nominovaným za Stranu zelených v druhé Topolánkově vládě a v letech 2004–2010 senátorem Parlamentu ČR za Prahu 6.

Perokresba © Miroslav Vomáčka

A4, 1/2012

Foto: 

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

Eduard Vojan
Eduard Vojan
Moravský Krumlov
M. Krumlov
Jemnice
Velorex - anděl
Velorex - an...
M. Budějovic...
Farní kostel, Moravský Krumlov
Farní kostel


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.